מידע נוסף

קהל יעד:
אירועים, קבוצות, זוגות, ציבור דתי, ילדים, משפחות,

אמצעי תשלום:
מזומן, אשראי, צ'יקים,

פרסומת

אכסניית אביב - מפה

אכסניית אביב

אכסניית אביב
אילת היא עיר תיירות מגוונת בכל הקשור לאפשרויות הלינה הרבות שבה. לכן אפשר לראות כיצד גם מי שמעוניין ללון במלון יוקרה, וגם מי שמחפש אפשרויות צנועות ועממיות יותר יכול למצוא לעצמו מקום מצוין להעביר בו את הלילה. המגוון הרחב של אכסניות באילת מציג גם את אכסניית אביב שבה מוצאים רבים את האותנטיות הנחמדה של מקום שקט ואינטימי. ראוי לציין שדווקא העממיות של המקום, היא זו שקוסמת ללא מעט אנשים שמגיעים לנפוש בעיר.

אכסניית אביב מציעה לינה במקום מעוצב בסגנון חדשני שיוצר אווירה רגועה ומהנה. מיקומה של האכסניה גם הוא תורם ליצירת חופשה נהדרת באילת מאחר והיא ממוקמת במרחק הליכה ממרכז העיר. כך כל הגעה לקניון, לבנקים, למסעדות שונות ולמרכזי קניות היא מהירה ואין צורך להוציא עוד כספים על מוניות או תחבורה אחרת. המרחק לים גם הוא קצר ביותר כך שכל אחד מוצא את עצמו מגיע לחופים שונים בנוחות ובמהירות.

אלו סוגי חדרים מחכים לכם

אכסניית אביב מציעה שתי אפשרויות לינה. האחת היא לינה בחדרים שתוכננו בקפידה לאירוח נוח ומסודר. בחדרים ניתן ליהנות ממקלחות ומשירותים צמודים, ממיזוג אוויר, מטלוויזיה בכבלים, וממקרר. החדרים האישיים הללו יכולים לספק בצורה מושלמת כל מי שמגיע לעיר ואינו מעוניין להוציא כסף רב על שירות חדרים או פאר רב, והם חוסכים המון לאלו מהנופשים שמגיעים לנסות את האטרקציות הרבות בעיר.

באכסניה אפשר לבחור גם בדירות 2 חדרים שכוללות מטבח פרטי בכל חדר שלהן. כמובן שגם כאן נהנים המתארחים ממיזוג ו"כבלים", אך בנוסף סוויטות אלה הינן בעלות מרפסת שמשקיפה אל הים. כך, יחד עם מתחם שבו ממוקמת גם בריכת שחייה רבים נהנים מאירוח איכותי שאולי אין בו ניצוצות של יוקרה אך יש בו לא מעט חן ופשטות ש"מדברים" אל הישראלי הממוצע ותורמים רבות לנוחות ולשקט הנדרש בכל חופשה.

מחירים עממיים וסביבה נהדרת

אין ספק שאחת מהנקודות שעליה מתמקדים אלו הרוצים לרדת לאילת היא זו שקשורה לעלות החופשה. ראוי לציין כי אכסניית אביב מציגה את עצמה כמקום עממי שבו אפשר להרגיש נוח וליהנות בחופשיות בכל פינה, ולכן היא גם מתגאה במחיריה העממיים שלה. מעבר לשירות החם ולאווירה משוחררת ומשפחתית רואה כל אחד כיצד הוא יכול להסתמך על מחירים סבירים שיקלו על ההחלטה לצאת לחופשה באילת.

אכסניית אביב מציעה סביבה מטופחת שקרובה כאמור למרכזים חשובים בעיר ולים. כחלק מהנוחות שמציגה האכסניה נהנים המגיעים אליה גם מחניה מסודרת בחינם וממעלית שמקלה על כל אחד את הגישה ליחידה שלו. נושא האוכל הוא דבר חשוב לכל מתארח בכל מקום ולכן ניתן ליהנות מהמחירים העממיים עוד יותר בזכות כך שהם כוללים גם את ארוחת הבוקר הקונטיננטלית שמציעה האכסניה הנחמדה הזו.

אז איפה בדיוק נמצאת אכסניית אביב

האכסניה ממוקמת ברחוב סמטת עופרים 126 (מול תנובה).
טלפון - 6374660- 08, פקס - 6371543- 08